Váš průvodce světem angličtiny

MENU

Kdo jsme?

Jazyková škola ComPass vznikla v roce 2009 především za účelem poradenské činnosti v oblasti anglického jazyka. Našim záměrem bylo pomáhat jednotlivcům zorientovat se v široké nabídce kurzů angličtiny, metod, učebnic a zkoušek tak, aby jejich volba způsobu výuky byla efektivní. Na základě podrobné analýzy jazykových schopností studentů a diagnostiky problémových oblastí jsme schopni navrhnout ideální typ kurzu, intenzitu výuky a dosažitelné cíle.

Tato poradenská činnost byla rozšířena o činnost vzdělávací. V současné době nabízíme širokou škálu kurzů angličtiny pro veřejnost, možnosti zprostředkování individuální výuky a výuky pro uzavřené skupiny studentů, stejně tak jako možnosti zprostředkování výuky angličtiny ve firmách.

Výuka angličtiny, probíhá v našich učebnách v Olomouci  na ulici Čapka Choda 10. Firemní výuka probíhá dle přání objednatele buď v prostorách firmy nebo v prostorách naší Jazykové školy..

Pavlína Kutrová - ředitelka a majitelka jazykové školy

 • Pavlína Kutrová
  P. Kutrová

  Vystudovala obor učitelství anglického jazyka na Slezské univerzitě v Opavě

 • Od roku 1999 pracuje v různých oblastech státního i soukromého školství převážně jako lektorka anglického jazyka
 • V letech 2001-2009 působila jako učitelka na Mendelově gymnáziu v Opavě
 • Od roku 2009 se jako OSVČ věnuje výuce dospělých ve firemních kurzech a individuálních hodinách a poradenské činnosti, zejména v oblasti přípravy na mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny (Cambridge exams)
 • V letech 2010 - 2012  pracovala jako externistka na katedře aplikované lingvistiky FF UP Olomouc
 • Podílela se na vypracování slovníku pro daňové poradce a auditory u firmy OSWALD
 • Spolupracuje s Exekutorským úřadem Přerov v oblasti překladu právních textů a výuky zaměstnanců