Váš průvodce světem angličtiny

MENU

Proč zvolit výuku angličtiny nás?

Nemusíte se upsat na celý rok, abyste se učili anglicky s námi

Jsme experti na angličtinuJazyková škola ComPass Olomouc nabízí širokou škálu kurzů angličtiny o různé délce trvání, což umožňuje individuální a flexibilní postup. Kromě klasických půlročních a ročních kurzů angličtiny nabízíme intenzivní kurzy v době trvání 10 a 8 týdnů a dále úzce specializované intenzivní týdenní kurzy a víkendové workshopy.

Tento systém kurzů vám umožní věnovat se angličtině s různou intenzitou, podle vašich časových možností. Také vám umožní se zaměřit na specifickou slovní zásobu nebo určitou oblast jazyka podle vašich individuálních potřeb.

Jakýkoli kurz si můžete doplnit o anglickou konverzaci s rodilým mluvčím, a to v takovém rozsahu a frekvenci, jaké jsou vám příjemné. Stačí si vybrat hodinu s tématem, které vás zajímá a na tuto jednu hodinu si rezervovat místo.

Otevíráme nové kurzy angličtiny v průběhu celého roku

Nemusíte čekat na září, abyste se zapsali do kurzu. Kurzy různých úrovní, intenzity a zaměření začínájí v průběhu celého roku a v případě zájmu je vždy zajištěna návaznost na další úroveň.

Přesvědčíte se, že děláte v angličtině pokroky

V průběhu roku můžete opakovaně podstoupit test, který ukáže, zda a jaké pokroky v angličtině děláte. V případě, že vaše pokroky nebudou uspokojivé, nabízíme podrobnou analýzu a diagnostiku, která důvod vaší stagnace odhalí.

Věřte nebo ne, Olomouc se pro studium angličtiny jeví jako ideální místo.