Váš průvodce světem angličtiny

MENU

Reference

EÚ Přerov, JUDr. Tomáš Vrána

"Kurzy angličtiny jazykové školy ComPass Olomouc můžu vřele doporučit. Kromě spolehlivosti a seriózního jednání ze strany vedení jazykové školy bych rád vyzdvihl všeobecnou spokojenost s výukou a kladné ohlasy ze strany našich zaměstnanců."

"Sám docházím na individuální hodiny angličtiny a z pozice studenta oceňuji obzvláště profesionální přístup a vysokou odbornost lektorky."

JUDr. Robert Runták - ředitel

 

"Lekce angličtiny bývá doplněna zajímavou komunikací, texty a díky častému využívání multimediální techniky i ukázky z filmů, seriálů a TV pořadů s jejich rozbory. Vzhledem k tomu, že výuka probíhá ve čtyřčlenné skupině, probíhají dialogy s individuálním rozebíráním frází s vyučujícím. Lekce jsou tematicky zajímavé, zaměřeny na probírání nové gramatiky, slovní zásoby s důrazem na aktivní probrání v rámci konverzace."

Mgr. René Mohyla - exekutorský kandidát

EXCELFIN s.r.o., Olomouc

"Lekce angličtiny s Pavlínou Langrovou doporučuji všem, kdo mají pocit, že se anglicky nikdy nenaučí. Hodiny jsou zábavné, komunikativní a panuje v nich uvolněná atmosféra, Přesto a nebo právě proto zanedlouho zjistíte, že vás angličtina baví a že dává smysl."

Miloš Přikryl

OSWALD a.s.  --- účetnictví, mzdy, daně, audity