Váš průvodce světem angličtiny

MENU

Kdo jsme?

Jsme jazyková škola, která se specializuje na výuku angličtiny.

Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách, které se nachází v přízemí nově zrekonstruovaného domu v ulici Čapka Choda v Olomouci. Prostory školy jsou zcela bezbarierové a aby se vám lépe mluvilo, uvaříme vám čaj nebo kávu.

 

 

Umět anglicky a umět učit angličtinu jsou dvě různé věci!

Nejsme agentura, nerozdáváme kontakty na lidi, kteří umí anglicky. Jsme skupina učitelů, kteří ví, že i učit se musí umět.

Pavlína Kutrová – ředitelka a majitelka jazykové školy

Vystudovala jsem učitelství angličtiny pro základní školy a ještě v průběhu studia jsem nastoupila jako učitelka na základní škole v Opavě. Rozčarovaná a naprosto nepřipravená na nic z toho, s čím jsem se na základní škole setkala jsem po roce odešla učit na gymnázium, kde jsem zůstala osm let. Od roku 2009 jsem působila jako lektorka na volné noze. Kromě externí spolupráce s katedrou aplikované lingvistiky UP v letech 2010 –12 jsem se do veřejného školství už nevrátila. Jazykovou školu jsem si otevřela v roce 2011 a v prvních letech jsme se soustředili na kurzy pro dospělé. S přestěhováním školy do nových prostor jsme otevřeli i první dětské kurzy a já se tak postupně začala vracet k výuce dětí, která mě baví čím dál víc.