Váš průvodce světem angličtiny

MENU

Komentáře

Budeme rádi, když se podělíte o své dojmy, návrhy a postřehy týkající se vaši zkušenosti s výukou v jazykové škole ComPass.

Jak naši školu a lektory hodnotí jiní studenti si můžete přečíst i zde:

osobni-doporuceni-ComPass-Jazykova-skola-ComPass-Olomouc-pjrkYN1n


Navštěvuji hodiny konverzace, probíhají v příjemné atmosféře, témata jsou různorodá a zajímavá. Jsem spokojená a mohu ostatním jazykovou školu ComPass doporučit.

Sabina Procházková

Sabina Procházková, 16.1.2020 v 11.23


Dobrý den, absolvovala jsem ve vaší jazykové škole intenzivní kurz angličtiny a musím velice, ale velice pochválit paní lektorku Lidu Vehovskou. To, co nám sdělila během jejich hodin výuky, mně tak výborně ještě nikdo nevysvětlil. Pochytila jsem nejvíce za celou dobu mého studia angličtiny. Ještě jednou veliké díky.

Eva Hynečková, 22.7.2016 v 9.35


Děkuji za práci v I. pololetí, neboť syn k Vám chodí velmi rád ( nadšen), velmi příjemný a osobní přístup k dětem od lektorky.
Přeji všem příjemné prožití předvánočního času .
Paluchová

Renáta Paluchová, 14.12.2015 v 15.10


Velká spokojenost s kurzem. individuální přístup. skvělí lektoři. doporučuji všem 🙂

Adam, 30.10.2014 v 21.02


Absolvovala jsem kurz angličtiny a byla jsem moc spokojená hlavně s individuálním přístupem lektorky. Příští rok opět nashledanou.

Ivana, 16.7.2013 v 14.11


Víkend s anglickou konverzací v Compassu se mi velice líbil, kurz byl veden na velmi dobré úrovni. Budu s Compassem dále spolupracovat. Jazykovou školu Compass můžu doporučit.

Helena, 19.5.2013 v 19.05


O víkendu jsem absolvovala dvoudenní workshop Víkend s anglickou konverzací aneb Rozmluvte se. Bez výhrady splnil moje očekávání, oživila jsem si to, co jsem měla kdesi zaprášené v paměti, a naučila se s příjemnými a zajímavými lidmi další slova a obraty. Dostala jsem impuls pro další zdokonalování, hned následující týden jsem si zakoupila myslím celkem kvalitní výkladový slovník s českými ekvivalenty. I když mám k dokonalosti ještě hoooodně daleko a čeká mě spousta práce, už dnes mohu potvrdit, že výsledky jsou hmatatelné. Moje pracovní komunikace se tímto urychlila a chuť do dalšího učení vzrostla. Děkuji moc a doporučuji tuhle jazykovku všem, kteří chtějí angličtinu opravdu zvládnout a pochopit.

Lída, 15.5.2013 v 19.40


I já jsem byla s výukou moc spokojená a cena byla super. Jen škoda, že jsme v intenzivním přípravném kurzu na FCE nestihli projít všechny lekce. Přesto hodnotím velice kladně, konverzace i hodiny gramatiky super, ráda se vrátím.

Bohdana, 7.8.2012 v 19.58


Velmi oceňuji na výuce veliký prostor pro konverzaci, kterou shledávám osobně nejpřínosnější. Budu velmi rád, když tomu tak bude i v dalším „školním“ roce. Všem pěkný den, Milan

Milan, 3.8.2012 v 8.27


Vynikající poměr cena/výkon. Konverzace bez závazků s rodilými mluvčími nemají chybu. Kurzy přinášejí výsledky. Jsem velmi spokojen.

Tomáš, 2.8.2012 v 16.29


Souhlasim s Jirkou. Skola super, vyborny pristup a moznost domluvit se na cemkoliv. Doporucuji a dekuji za vzdelavani me osoby 🙂 jedine doporuceni, uz bych ostrouhal ty tuzky v ucebne;-)

Ladik, 2.8.2012 v 16.08


Skvělá jazyková škola! Doporučuju!

Jirka, 30.7.2012 v 15.07


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.